Ako používať Cellu-cup

Pretože raz vidieť je viac ako niekoľkokrát počut, je tu pre Vás video masáže s Cellu-cup.

Tip: môžete použiť 2 Cellu-cup na ošetrenie dvoch oblastí súčasne. Dôležité oblasti: samozrejme sú to stehná a zadok, ale aj bruško, ramená a vnútorná strana kolien.

Ako sa s Cellu-cup pracuje?

Najskôr začnite použitím masážneho oleja, alebo mydlom a vodou pri sprchovaní, potom vytlačte vzduch z Cellu-cup a umiestnite ho na ošetrovanú oblasť. Ku zovretiu kože dochádza bezprostredne po uvoľnení Cellu-cup. Pohybmi horizontálne a potom vertikálne posúvajte Cellu-cup po pokožke 4 minúty. Potom vlnovkovými pohybmi masírujte oblasť 3 minúty. Zakončite hĺbkovou masážou 1 minútu. Celá masáž jednej oblasti trvá asi 8 minút, pri použití dvoch Cellu-cup súčasne si preto môžete masáž skrátiť a ušetriť tak drahocenný čas. Dôležitá je pravidelnosť, odporúčame preto používať Cellu-cup 3-4 krát týždenne, cca 8 minút jednu oblasť. Dĺžku a frekvenciu masáže si môžete sami upraviť podľa stavu Vašej pokožky a celulitídy.

Celulitída vedie k tvorbe zhlukov tukových buniek. Kým tieto zhluky zostávajú zoskupené, nie je možné ich odstránenie. S Cellu-cup masážou a aplikáciou tejto jednoduchej techniky, dochádza k deštrukcii týchto zhlukov. Pravidelnou masážou sa tieto zhluky tukových buniek zmenšujú a znižuje sa ich počet. Tukové bunky sa uvoľnia, a rýchlejšie sa vstrebú v tele. Prebytočný tuk je premenený na energiu, a to vedie k lipolýze (rozkladu tukov ). Okrem toho adipocyty (tukové bunky) nestláčajú krvné a lymfatické cievy a voda, kolagén, kyslík majú potom lepší prietok. Vaša pokožka vďaka tomu obnoví svoju elasticitu! Ste žena, a tak to zostane ... Radíme vám preto pravidelne robiť masáže s Cellu-cup a udržať tak skvelé výsledky. Aj keď vytrváte v úsilii s diétou a cvičením, nemôžete ovplyvniť hormonálne zmeny. Môžete zdokonaliť a udržať svoju siluetu, ak spojíte masáže Cellu-cup s niekoľkými jednoduchými pravidlami týkajúcich sa diéty a cvičenia.