Celulitída

Pretože takmer každú ženu trápi celulitída, a nakoľko len diéty a cvičenie ju neodstránia úplne, je tu Cellu-cup aby Vám pomohol skoncovať s týmto večným problémom.

Čo je celulitída?

Pre lepšie pochopenie, čo je celulitída, si musíte uvedomiť, že každý človek - muži aj ženy, má v tele tukové bunky, ktoré sú zásadné pre vyvážené fungovanie organizmu.

No v ženskom tele majú tieto bunky tendenciu naplňovať sa tukom. To sa deje najmä v dôsledku hormonálnych zmien, našich génov, ale tiež naším životným štýlom (nedostatok pohybu, zlé stravovacie návyky, pitný režim). Akonáhle sa tieto bunky preplnia tukom, adipocity sa zväčšujú, rozmnožujú a dochádza ku kompresii v spojivovom tkanive, čo má za následok neslávny „pomarančový“ vzhľad pokožky.

Ako sa jej zbaviť ?

Cellu-cup Vám zaručí výsledky, či už trpíte celulitídou v oblasti bokov, stehien a zadku, alebo v okolí brucha, no aj ak ste bacuľatá všade. Cellu-cup je jediný nástroj, ktorý pôsobí na všetky druhy celulitídy: tukovú, vodnú, zmiešanú, alebo vláknitú. Nestrácajte čas tým, že sa budete snažiť zistiť, ktorej sa chcete zbaviť Vy.